У Канівському районі прокуратура розпочала кримінальне провадження через підробку документів під час проведення тендеру на ремонт школи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаської обласної прокуратури.

Прокурори Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури внесли до Єдиного державного реєстру досудових розслідувань відомості за фактом ймовірного внесення службовими особами одного з приватних товариств завідомо неправдивих відомостей до офіційних документів у ході проведення тендеру на ремонт покрівлі однієї з шкіл на території Канівського району (ч. 2 ст. 366 КК України).

Установлено, що до публічної закупівлі робіт з капітального ремонту  покрівлі школи в одному з сіл на Канівщині допущено учасника, яким для участі у відкритих торгах надано підроблені документи, та не дивлячись на порушення процедури закупівлі, товариство визнано переможцем і з ним укладено договір підряду на суму понад 3 млн грн.

За даними слідства, службові особи вказаного приватного товариства надали недостовірні дані про наявність на підприємстві працівників відповідної кваліфікації, які мають необхідні знання та досвід для виконання умов договору за результатами закупівлі, а також  наявність обладнання та матеріально-технічної бази для виконання договору підряду.

Наразі вживаються заходи щодо встановлення всіх обставин події.

Слідство триває, його хід перебуває на контролі керівника Золотоніської місцевої прокуратури.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині – 381 випадок захворювання на COVID-19.