У навчальних закладах Ліплявської громади відбулися заходи із нагоди 4-ої річниці бойових дій в АТО.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Ліплявської об’єднаної територіальної громади.

13 квітня відбулася зустріч учнів Ліплявського навчально-виховного комплексу із земляком, учасником АТО, Бондаренком Іллею Сергійовичем, який служив у  93-й танковій бригаді. Учнівський та педагогічний колективи допомагали продуктовими посилками цій бригаді, яка передала навчальному закладу прапор танкової бригади з підписами бойових побратимів. Прапор розміщений у куточку  «Героям АТО присвячується...».

 У 1 класі відбулася бесіда учасника АТО з учнями на тему  «Мир боронити на рідній землі їх призвала Україна», присвячена вихованню почуття патріотизму. Цікаво  та змістовно пройшла виховна година в 4 класі на тему «Мужність українських бійців АТО» та година спілкування «За покликом обов‘язку» з учасником АТО  Бондаренком Іллею Сергійовичем. 

У шкільній бібліотеці пройшла книжкова виставка «Незгасаючий вогонь безсмертя». Для учнів 5, 7, 10 класів організований перегляд документального фільму «Знаємо, шануємо, пам’ятаємо...».

Відзначимо, що у Ліплявському навчально-виховному комплексі створений волонтерський загін «Милосердя». У межах функціонування загону діти ще із вересня готували для військових малюнки, плакати, листи, обереги. Не залишила жодного байдужого акція «Напиши листа солдату», яка проходила в Ліплявському НВК протягом вересня та жовтня.

Також у цей день у Келебердянському НВК також відбулися виховні заходи до 4-ої річниці бойових дій в АТО, у межах яких була проведена  інформаційна лінійка, учні переглянули відеоролик, присвячений загиблим воїнам АТО. Школярі також ознайомились зі стендом, на якому розміщені фото односельчан, що воювали на сході нашої країни і, на щастя, повернулися живими.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що силами громади Канева вдалося відремонтували автомобіль «швидкої» для 53-тої механізованої бригади.