Медики зафіксували у цьому році на території Канівського району два випадки захворювання на кір.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Черкаського обласного лабораторного центру Міністерства охорони здоров’я України.

За результатами щотижневого моніторингу захворюваності на кір в області з лабораторним супроводом, що здійснюється Державною установою «Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України» з початку року виявлено 48 випадків кору, інтенсивний показник на 100 тис. населення – 3,9.

Хвороба реєструвалась на 11 адміністративних територіях, зокрема на Канівщині медики зафіксували 2 випадки захворювання на кір.

Високі показники захворюваності фіксують у місті Черкаси та Золотоніському районі (по 11 випадків), Тальнівському – 8, Городищенському – 6, К.-Шевченківському – 4, Звенигородському та Лисянському - 2, Драбівському та Черкаському районах - по 1.

Відзначимо також, що за аналогічний період минулого року не було жодного випадку.

Серед захворілих осіб – 25 дітей віком до 17 років. Найбільша середня питома вага хворих дітей у віковій групі 15-17 років – 28%. Друге місце посідає вікова група 10-14 років – 24%. Третє - діти до року -20%. Хворі 5-9 років - 16%, дітей віком 1 - 4 роки – 12%.

З числа захворілих на кір не вакциновані складають 43,8%, дані про щеплення були відсутні у 29,2%, одну дозу отримали – 4,1% , дві дози – 22,9%.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відкрили новий рентгенологічний кабінет.