Традиційно напередодні другої неділі травня ПрАТ «Миронівська птахофабрика» вітає своїх робітниць – багатодітних матусь – з  Днем Матері.

Про це повідомили журналістам «Kanos» у прес-службі підприємства.

Цього передсвяткового дня підприємство організувало урочисті заходи, щоб привітати тих, хто свого часу запалив не одну свічку життя і повсякдень віддає частку своєї незміренної любові своїм нащадкам. До святково прикрашеної зали були запрошені працівниці підприємства, котрі мають трьох і більше дітей.

«Сьогодні надзвичайне свято! Найсвітліше! Вважаю, що жінка у великій багатодітній сім'ї – дійсно героїня! Тож, прийміть сердечні вітання з цим прекрасним Днем! Нехай ваша праця і старання будуть завжди оцінені. Нехай здоровими і щасливими зростають ваші дітки! Поваги Вам і шани від людей, а від Всевишнього – благословення!», – звернулася до матерів-трудівниць директор Миронівської птахофабрики Ольга Форостяна.

 


Звичайно, не забули про матусь і на Комплексі з переробки курчат-бройлерів. Директор Комплексу Віталій Адамчук висловив подяки багатодітним матерям, зауваживши, що мати – це уособлення доброти і милосердя. «Ви піклуєтеся про наше найдорожче багатство – дітей, віддаєте їм світло, тепло і щедрість своєї душі», – сказав Віталій Борисович.

Запрошених також привітали начальник відділу кадрів Валентина Крижановська, заступник директора з питань виробництва Анатолій Коваль, директор технічний Юрій Нероденко, а також заступник директора Комплексу з питань виробництва Інна Чернявська і головний інженер Комплексу Дмитро Дубицький, висловивши найщиріші почуття любові, глибокої вдячності і безмежної шани до жінки-матері.

 


«Добре, що в нашій компанії піклуються про своїх працівників завжди, адже тут для всіх робітників діє соціальний пакет. А набагато приємніше ще й те, що дбають на підприємстві про своїх людей і в такі ось свята!», – ділиться власними враженнями багатодітна мати – птахівник Олеся Боровик.

 


Аби це свято зробити більш особливим і незабутнім, керівники вручили кожній із 127 запрошених матусь по сертифікату до гіпермаркету «Епіцентр» на 500 грн. Звісно, не забули і про святкові троянди для чарівних жінок-матерів.

 

Фото:ПрАТ «Миронівська птахофабрика».