На канівській підстанції «Магніт» відбувся запуск нового трансформатора, на який завітали фахівці ПАТ «Черкасиобленерго», зокрема, технічний директор Володимир Заврін, директор з перспективного розвитку Олександр Бровченко, міський голова Ігор Ренькас і директор Канівського РЕМу Олег Ярошинський.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

У лютому 2018 року на підстанції «Магніт» у місті Канів вийшов з ладу один з двох трансформаторів, потужністю 16 МВА, що поставило під загрозу постачання електроенергії споживачам частини Канівського району та потужним підприємства Канева – «Ергопак», Канівський маслосирзавод тощо.

Щоб канівці не відчули проблем з енергопостачанням поламаний трансформатор працівники ПАТ «Черкасиобленерго» оперативно замінили іншим - резервним, потужністю 10 МВА. Однак і цих заходів було недостатньо. За словам директора Канівського РЕМУ О.Ярошинського, система живлення Канівського району була значно ослаблена, оскільки не давала можливості резервування споживачів від двох підстанцій. Відтак, цьогоріч був придбаний новий трансформатор, потужністю 16 МВА.

Обладнання виготовлене на Кентауському трансформаторному заводі (Казахстан). Вартість його складає 15 млн.грн. Близько двох тижнів трансформатор доправляли автомобілем до Канева. Потому впродовж місяця проходили монтажні роботи та перевірочні операції. 5 листопада ц.р. відбувся запуск трансформатора в роботу.

«Трансформатор, що вийшов з ладу, простояв 50 років. Це фактично часи становлення Канева, коли будувалися Канівська ГЕС та потужні підприємства міста. Вихід з ладу такого трансформатора становив для нас велику небезпеку. Дякуючи ПАТ «Черкасиобленерго» ми отримали нове обладнання. Також останнім часом було замінено всі опори електропередач, трансформатори, ми перейшли на попередньо ізольовані проводи. Це все енергетична безпека нашого міста», - коментував міський голова І.Ренькас.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на станції «Магніт» розпочали встановлювати новий трансформатор.