На початку липня Президент України Володимир Зеленський планує приїхати у Канів

Президент України Володимир Зеленський може приїхати на Черкащину 2 липня – відповідну заяву він зробив під час спілкування з очільником області Олександром Скічком на конгресі місцевих і регіональних влад.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «18000».

Володимир Зеленський та Кирило Тимошенко хочуть перевірити завершення будівництва Шевченківського культурного центру в Каневі.

– Добудуйте, будь ласка, ДК Канів. До 1 липня. Це дуже важливо, – звернувся до Скічка Зеленський і додав: – 2 липня ми приїдемо до вас.

Раніше повідомлялося, що центр мають завершити до 24 серпня, договором підряду також передбачене завершення робіт у серпні.

Тендер на 61,53 мільйона гривень на завершення будівельних робіт виграла фірма з Дніпра із кримінальним шлейфом. Завершити будівництво цього об’єкту не можуть уже 36 років. 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський пейзаж Івана Марчука продали на аукціоні за рекордні майже 100 тисяч доларів.

Liza

View Comments

  • А Ренькаса цей раз пустять із Зеленським у будинок культури, бо минулого разу президент сказав, щоб його не пускали. А Куценко замість нього президенту доповідав

  • Хай робить , що хоче - хай передасть місту будинок разом з коштами на його утримання ., або хай бере його собі на утримання .А чи пустить він Ренькаса чи ні - то інше питання - секретаря пустить - вона своя

  • А для чого там Ренькас? Він що за весь аас свого мерства хоч щось побудував? Він тільки пи*див... з бюджету, разом з другими баригами.

  • Після кожної зливи - ви чудово бачите що зробив Ренькас за 20 років на посаді головного архітектора міста .

    Жодної дощової каналізації !!!

  • Розумні люди спочатку думають,і тільки потім щось будують, а от дурні, так ті навпаки. Особливо у бідних країнах з низьким рівнем життя і непомірними боргами. Що ми за народ? Говоримо мудрі, правильні слова, а робимо якісь дурнуваті, божевільні вчинки. Невже мало Каневу Авто Ріки, Укртелекому, РБК та ще кількох непотрібних споруд?

Recent Posts

Одноразову грошову допомогу отримають ще 9 захисників із Канівської громади

Відповідне рішення ухвалили під час засідання виконавчого комітету Канівської міської ради. Про це повідомляє Kanos…

4 години ago

Анонс заходів до 165-ої річниці перепоховання праху Тараса Шевченка

У п’ятницю, 22 травня відбудуться заходи з нагоди відзначення 165-ї річниці перепоховання праху Тараса Шевченка…

4 години ago

Два ворожі БпЛА знищили захисники на Черкащині

Тривоги вночі лунали в усіх районах Черкаської області. Про це повідомляє Kanos із посиланням на…

12 години ago

Канівців запрошують на Фестиваль здоров’я, який відбудеться вже на цих вихідних

У Каневі відбудеться Фестиваль здоров’я «Час обирати себе» — простір турботи, руху, корисних знань та…

1 день ago

У Бобрицькій громаді зустріли захисника, якого звільнили із полону (фото)

19 травня Бобрицька громада зустрічала вдома Захисника — жителя села Ковалі Бондаренка Олександра, який повернувся…

1 день ago

Двох молодиків, які працювали на спецслужби рф, засудили на Черкащині (фото)

За підтримання публічного обвинувачення прокурорами Черкаської обласної прокуратури суд визнав винними 22-річного жителя Черкас та…

1 день ago