Канівський нардеп Владислав Голуб повідомив журналістам мотиви ухвалення рішення про вихід із фракції БПП та розповів про ситуацію на окрузі.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на «Цензор.net».
Нагадаємо, нещодавно стало відомо про те, що депутат від Канівщини Владислав Голуб передав спікеру парламенту Андрію Парубію заяву про вихід із фракції БПП, у якій нардеп пропрацював два з половиною роки.
«Мій вихід – це не емоції. Для мене таке рішення не було легким. Одною із «останніх крапель» стало те, що ми бачили на минулому пленарному тижні, коли була чергова спроба проголосувати за незалежного аудитора НАБУ і прийняти зміни у закон «Про запобігання корупції» - під класну ініціативу про те, щоб військовослужбовці не заповали е-декларації», - зауважив нардеп.
«Так, рішення зважене, але складне. Оскільки я провів певний проміжок часу у цій фракції. Там є гарні люди - мої колеги, які, справді, прийшли у парламент для того, щоб займатися лобіюванням не приватних, а державних інтересів», - розповів журналістам канівський нардеп.
«З іншого боку, якщо проаналізувати всі мої голосування за два із половиною роки мого депутатства, я не завжди голосував так, як фракція. Завжди намагався мотивувати своє рішення і донести свою позицію колегам, щоб вони почули альтернативну точку зору. Я не претендую на те, що вона правильна. Але це моя альтернатива та «їжа для роздумів». Водночас не завжди мені надавалася така можливість. Тому із мого боку подальше перебування у фракції було б нечесним», - переконує він.
Крім того, Владислав Голуб пов’язав свій вихід із фракції з подіями, які відбувалися на окрузі.
«І ще один важливий момент, який посприяв моєму виходу. Я – депутат, обраний на мажоритарному окрузі. Зрозуміло, те, що відбувається на верхах, знаходиться на огляді. Але, повірте, той рівень корупції, який є на місцях, набагато більше гіпертрофований, ніж у центрі. У якийсь момент там люди при владі почали плутати децентралізацію із російською федералізацією. Типу, область чи район – це їх власність, тому публічними фінансами можна розпоряджатися так, як душа забажає. Вони не відчувають, що понесуть хоч якусь відповідальність і покарання за свої нечесні дії. Наприклад, на моєму окрузі є райцентр, де на створенні гарного інфрастурктурного проекту відбуваються цікаві речі – місцева влада дозволяє собі купувати матеріали, навіть не у два рази, і не у десять, а у тридцять разів! Зокрема, таке відбувається під час купівлі піску», - прокоментував ситуацію на окрузі Владислав Голуб.
«Я достатньо часу проводжу на окрузі. Знаєте, коли намагаєшся людям донести якісь позитивні речі, вони не вірять. Оскільки вони вже борються не за покращення якості життя, а просто виживають. На фоні тих смертей, які були на Майдані, і які зараз є на Донбасі, це страшно у десятикратному розмірі», - констатував нардеп.