Голова Черкаської ОДА Роман Боднар за участі представників громадських організацій провів зустріч із учасниками «дорожнього ринку» - підрядними та проектними організаціями.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Романа Боднара.

«Попри те, що тема доріг болюча і без емоцій не обійтися, але конструктив переважив. Почув низку слушних пропозицій. Зараз урядом та Укравтодором вирішується питання фінансування доріг державного і місцевого значення на наступний рік. У нас же є два питання: скільки коштів нам виділять та як їх ефективно використати?

Визначаємо наступні пріоритети: якість та гарантії, дотримання термінів виконання, співвідповідальність та соціальна складова, зокрема сплата податків.

Хочеться вірити, що вигравати тендери будуть доброчесні компанії, а не фірми, у яких є офіс і бухгалтер, а вся техніка позичена у третіх осіб. Заздалегідь попереджаю, щодо таких учасників закупівель буде особливо прискіплива увага.

У межах власних повноважень зроблю все, аби красномовне на Черкащині словосполучення «недоброчесний підрядник» відійшло в минуле», - зауважив у своєму пості Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Світлина від Роман Боднар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі провели земельний аукціон на 1 мільйон гривень.