11 липня близько 15:20 на вулиці 206-ї Дивізії, на території міського ринку, в підсобному приміщенні торговельного павільйону кафе «Шашличний край» сталася пожежа.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління ДСНС у Черкаській області.

Густий дим, що почав виходити з вікон павільйону помітили працівники ринку, які одразу повідомили про подію до Служби порятунку за номером «101». Ще до приїзду на місце події рятувальників, через щільну забудову, вогонь встиг поширитися на 5 сусідніх павільйонів.

Рятувальникам швидко вдалось зупинити поширення вогню, проте для ліквідації вогню знадобилось майже дві години. На боротьбу із вогнем до місця події були спрямовані одразу два пожежних відділення Канівської пожежно-рятувальної частини, а також добровольці місцевої пожежної команди із села Синявка та добровільна пожежна команда ТОВ «Віджи Фармінг».

Вогнем пожежі знищено продукцію, товар та внутрішнє оздоблення кафе «Шашличний край», товар у крамниці «Природа», також значних пошкоджень зазнали кав‘ярня «Кип’яток» та крамниця «М’ясо від виробника».

Триває слідство. За попередньою інформацією, причиною пожежі стало порушення правил пожежної безпеки при експлуатації печей.

Світлина від Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Світлина від Управління Державної служби України з НС у Черкаській області.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що напередодні жнив рятувальники нагадали працівникам фермерського господарства правила техніки безпеки (фото).