На Золотоніщині зафіксували спалах захворювання на COVID-19 – за добу +18 випадків

На сьогодні на Черкащині зафіксовано 490 зареєстрованих випадків на коронавірус. Зокрема + 21 новий випадок за добу: 2 – м. Черкаси, 1 – Черкаський район, 18 – Золотоніський район.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови Черкаської ОДА Романа Боднара.

«Спалах виник у Золотоніському психоневрологічному інтернаті. Там виявили хвору на ковід рацівницю. Яка, імовірно, й інфікувала підопічних.

Обстежили 26 підопічних, у 21 особи – виявили позитивний на COVID-19 результат. Ведеться епідрозслідування, за результатами якого матеріали будуть скеровані до правоохоронних органів для реагування згідно з компетенцією.

У закладі проведено дезінфекційні заходи, визначено коло контактних осіб. Сімейні лікарі Золотоніського районного Центру первинно-санітарної допомоги проводять огляд підопічних. Госпіталізованих до закладів охорони здоров’я немає, стан інфікованих задовільний.

На території ПНІ посилюємо карантинні заходи, працівники і підопічні цілодобово перебуватимуть в інтернаті. Відбуватиметься динамічне спостереження підопічних лікарями.

Загалом на Черкащині маємо хорошу динаміку одужань – 370 осіб, але не варто нехтувати засобами захисту та дотриманням дистанції! Вихід із карантину – поступовий, маємо не допустити повернення до більш жорстких норм», – зазначив Роман Боднар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що затриманий на території заповідного фонду на Канівщині браконьєр представився працівником лісництва.

Liza

Recent Posts

Дощова погода та навіть перші грози завітають у найближчі дні на Черкащину

Поки Черкащина минулими вихідними насолоджувалася квітневим теплом із денними +18…+20°, частина Європи відчувала холод із…

17 години ago

За вихідні на Черкащині зафіксовано 10 пожеж в екосистемах — горів навіть паркан дитсадка (фото)

Упродовж двох днів рятувальники ліквідовували загоряння в різних районах області. Вогонь охопив понад 5 гектарів…

20 години ago

Які послуги можна отримати в офісі «Зроблено в Україні»?

У Канівській філії Центру зайнятості працює Офіс «Зроблено в Україні». Про це повідомляє Kanos із…

21 годину ago

Три ворожі безпілотники знищили на Черкащині

Вночі у Черкаській області працювала ППО. Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника…

21 годину ago

Канівці попрощаються із захисником Михайлом Слободою

Під час російсько-української війни загинув військовослужбовець з Канева Михайло Слобода. Про це повідомляє Kanos із…

2 дні ago

20 російських БпЛА знищили оборонці на Черкащині

Із затяжними повітряними тривогами минають ці вихідні на Черкащині. Про це повідомляє Kanos із посиланням…

2 дні ago