Сьогодні близько 2 год. 40 хв. ночі працівниками Управління державного нагляду (контролю) у Черкаській області Державної екологічної інспекції Центрального округу, поліцейськими водного патруля РО ВО Управління патрульної поліції в Черкаській області та правоохоронців Батальйону поліції особливого призначення ГУНП у Черкаській області, під час відпрацювання водойм Канівського району на території Білоозерського національного природного парку виявлено та затримано двох громадян 1985 та 2002 років народження, які здійснювали незаконний вилов риби на гумовому човні, за допомогою мисинових сіток.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника управління державного екологічного нагляду (контролю) у Черкаській області Олександра Познякова.

Під час огляду місця події вилучено 5 мисинових сіток розміром вічка від 50 мм до 60 мм, в яких знаходилась незаконно піймана риба : карась – 107 шт., судак – 1 шт., та лящ – 19 шт., рак – 1 шт.. Обрахований розмір шкоди становить 10090 гривень. Сітки, риба та засоби вчинення порушення вилучені працівниками поліції. Риба в подальшому передається на реалізацію до рибоприймального пункту, після чого гроші перераховуються до державного бюджету.

На місце події викликали слідчо - оперативну групу Канівського РВ поліції ГУНП в Черкаській області для встановлення обставин вчинення правопорушення.

За порушення правил охорони та використання територій та об’єктів природно-заповідного фонду на порушників складено два адміністративні протоколи за статтею 91 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Враховуючи завдану істотну шкоду та значну кількість виловленої риби в нерестовий період на об’єкті природно – заповідного фонду, вирішується питання про порушення кримінального провадження за ознаками статті 249 КК України (Незаконне зайняття рибним, звіриним або іншим водним добувним промислом).

«На жаль, браконьєри не бажають залишати території природно-заповідного фонду!!! Один із затриманих представився працівником Ліплявського лісництва Золотоніського лісгоспу!!!», - зауважив у своєму пості Олександр Позняков.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Світлина від Олександра Познякова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Мартинівці облаштують новий ставок із зоною для купання.