На сьогодні на Черкащині зафіксовано 490 зареєстрованих випадків на коронавірус. Зокрема + 21 новий випадок за добу: 2 - м. Черкаси, 1 - Черкаський район, 18 - Золотоніський район.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови Черкаської ОДА Романа Боднара.

«Спалах виник у Золотоніському психоневрологічному інтернаті. Там виявили хвору на ковід рацівницю. Яка, імовірно, й інфікувала підопічних.

Обстежили 26 підопічних, у 21 особи - виявили позитивний на COVID-19 результат. Ведеться епідрозслідування, за результатами якого матеріали будуть скеровані до правоохоронних органів для реагування згідно з компетенцією.

У закладі проведено дезінфекційні заходи, визначено коло контактних осіб. Сімейні лікарі Золотоніського районного Центру первинно-санітарної допомоги проводять огляд підопічних. Госпіталізованих до закладів охорони здоров'я немає, стан інфікованих задовільний.

На території ПНІ посилюємо карантинні заходи, працівники і підопічні цілодобово перебуватимуть в інтернаті. Відбуватиметься динамічне спостереження підопічних лікарями.

Загалом на Черкащині маємо хорошу динаміку одужань - 370 осіб, але не варто нехтувати засобами захисту та дотриманням дистанції! Вихід із карантину - поступовий, маємо не допустити повернення до більш жорстких норм», - зазначив Роман Боднар.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що затриманий на території заповідного фонду на Канівщині браконьєр представився працівником лісництва.