Відома українська співачка Наталія Могилевська нещодавно відпочивала на Дніпрі поблизу Канева.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сторінку співачки у Instagram.

Зокрема, на своїй сторінці в соціальній мережі відома українська співачка та продюсер Наталія Могилевська розмістила фото свого супутника із підписом: «Потрясающий день! Лодка на вёслах, Канев, Днепр, дикий остров и .... никого! Спасибо тебе, Днепр - Отец! Низкий поклон».


Шанувальники були у захваті від фото та написали чимало коментарів: «Теперь ясно,где вы набираетесь энергии и заряжаетесь на предстоящие концерты.Единение с природой вдали от суеты это прекрасно!Рада за Вас!Рыбку не ловили?», «Рада, что Вам пришелся мой родной город по душе - там есть дивные места!)», «Канів- моє рідне місто. Погоджусь з Вами цілком і повністю. Це місце душевного спокою...після великого міста. КИЇВ-ЦЕ СЕРЦЕ, А КАНІВ, ТО ДУША», «Наверно, все-таки природа мудрее и мощнее человека. Человек только лишь отражение тебя, природа всегда привнесет свое, уравновесит, независимо от того, пришел ты с миром или нет», «Завораживающе....!».

Нагадаємо, нещодавно ми писали, що співачка Альоша поділилася враженнями від виступу у Каневі: «Коли ми відчуваємо, що на одній хвилі! Дякую, Канів».