Журналісти телеканалу Інтер побували на Канівщині та продемонстрували у власному сюжеті основні наслідки недавньої негоди, яка забрала життя молодої дівчини і нанесла шкоди селянам.

Про це пише «Kanos» із посиланням на сайт телеканалу.

«У нас в Грищенцях страшне таке, тут же у нас зі зливою було. Нам сказали це ваші проблеми, вирішуйте, ніхто вам нічого не буде допомагати», - розповіла журналістам місцева жителька Ліплявого Світлана Гончаренко.

Наступного після негоди дня, територію, яка постраждала від бурі, обстежували працівники місцевого лісництва. Представників районної влади, по інформації журналістів, жителі Ліплявого так і не бачили.

Водночас, як повідомив в коментарі нашому порталу очільник РДА Дмитро Шелест, районна влада поінформована щодо ситуації у всіх населених пунктах, які зачепила негода.

Більше того, голова районної ради Сергій Геращенко особисто здійснив їх об'їзд та на власні очі мав нагоду пересвідчитись у завданих збитках. Що ж стосується питання відшкодування збитків, то за словами Дмитра Євгенійовича, потрібно витримати всю процедуру: спочатку на РДА надходить звернення від громадян, потім виїжджає комісія, визначає ступінь втрат і лише потім приймається рішення. Якщо до РДА будуть адресовані відповідні звернення, районна влада не лишиться осторонь проблем громадян, - констатував очільник адміністрації.