У селищі Степанецьке поліцейським офіцером громади Віталієм Степанцем було виявлено факт незаконної вирубки двох дерев породи груша, які мали майже метровий діаметр у зрізі стовбура. Ці дерева слугували для запобігання зсуву ґрунту з проїжджої частини до яру.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Степанецької громади.

У ході проведення відповідних заходів було встановлено,  що до даної події причетний місцевий житель, який на прохання своїх знайомих, які переконали його в відсутності відповідальності за вчинене, зрізав дані дерева. На місце події було викликано слідчо-оперативну групу відділу поліції №1 (м.Канів). Вирішується питання про притягнення винних до відповідальності за вчинення даної події. 

Слід виразити особливу подяку, від імені поліцейського, старості Копіюватського старостинського округу Едуарду Костенку за сприяння та допомогу у встановленні всіх обставин зазначеної події.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виправдувальний вирок експравоохоронцю, який займався браконьєрством на Канівському водосховищі, скасували за апеляцією прокурора.