Березень завзято стартував з високих температурних показників, що випереджають кліматичний календар на аж 3-4 тижні. Але північні потоки, які встановлюються у середній тропосфері, принесуть на Черкащину похолодання.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію начальника Черкаського обласного гідрометеоцентру Віталія Постриганя.

Падіння атмосферного тиску, яке спостерігається останні дві доби, вказує на те, що східний антициклон довгожитель зрушив з місця та направляється до Казахстану. У межах його впливу, аж на півночі Скандинавії утворився і швидко набирає сили новий антициклон «Jasper», який і розверне вітер на північні румби. Допомагатиме йому циклон, який переміщуватиметься по південних широтах та час від часу надсилатиме у наш регіон дощові осередки.

5 березня - без опадів. Температура вночі 2º морозу - 3º тепла, вдень 6-11º тепла.

6 березня - вночі без опадів, вдень місцями невеликий дощ та мокрий сніг. Температура вночі 2º тепла - 3º морозу, вдень 1-6º тепла.

7-9 березня - без опадів. Температура вночі 1-6º морозу, вдень 2-7º тепла.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що понад 16 тисяч гривень зібрали на підтримку ЗСУ під час дитячого благодійного концерту у Каневі (фото).