Голова районної державної адміністрації Юрій Розе здійснив робочий візит до амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Бобриця, що увійшла до списку об’єктів, які реалізуються у рамках програми «Велике будівництво».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської РДА.

Під час робочої зустрічі очільник району оглянув приміщення амбулаторії, її територію та ознайомився з режимом роботи, забезпеченням лікарськими препаратами та медичним обладнанням, поспілкувалися з працівниками АЗПСМ.

Наразі будівництво амбулаторії завершено. Амбулаторія оснащена сучасним медичним обладнанням, відповідно до табелю оснащення. Створені всі умови для того, щоб якісно обслуговувати жителів Бобрицької ОТГ та піклуватися про їх здоров’я. У медичному закладі є 2 кабінети для лікарів, кабінет щеплень, оглядовий кабінет, туалети для відвідувачів та персоналу, зокрема і для осіб з особливим потребами, конференц-зал та інші технічні та підсобні приміщення. Для створення комфортних умов для роботи працівників та перебування відвідувачів в амбулаторії встановлено 7 кондиціонерів, кулер для води.

У медичному закладі працює сімейний лікар Сергій Аніщенко та фельдшер Ольга Ситник. Сергій Вікторович веде прийом пацієнтів 2 рази на тиждень (понеділок, четвер).

«Одна із обов’язкових умов для роботи амбулаторії – наявність якісного інтернет зв’язку, адже передбачається впровадження телемедицини у цьому закладі. Наразі підключено швидкісний інтернет (швидкість до 1000 Мбіт/с) від компанії «Аватор». Завдяки спеціальному обладнанню сімейний лікар, не виходячи з амбулаторії, зможе направити черговому лікарю-спеціалісту у визначеному лікувальному закладі усі необхідні дані про пацієнта, результати аналізів, дані інструментальних досліджень, такі, як наприклад, кардіограма, для отримання фахової консультації. При цьому пацієнту не потрібно буде витрачати час на подорож до лікарні. Також це дозволить забезпечити раннє виявлення станів, що можуть загрожувати здоров’ю чи життю хворого», – повідомив лікар.

Також Сергій Аніщенко зазначив, що планується закупити службовий автомобіль, що дозволить виїжджати у віддалені населені пункт громади, а, отже, наблизити якісні медичні послуги до людей.

Проте до офіційного відкриття амбулаторії загальної практики сімейної медицини с. Бобриця та перерізання червоної стрічки не вистачає всього одного кроку. Зокрема, потрібно завершити роботи щодо благоустрою прилеглої території (зведення паркану, облаштування території тротуарною плиткою, облаштування автостоянки тощо), на що з місцевого бюджету потрібно виділити близько 900 тис. грн.

«Ми, уряд та влада на місцях, прагнемо створити максимально комфортні та сучасні умови для пацієнтів та медичних працівників. Готовий сприяти та надати дієву допомогу у вирішенні проблемних питань, що наразі виникли на фінальному етапі введення в дію амбулаторії. Адже розвиток сільської медицини є наш пріоритет та першочергове завдання», – наголосив голова районної державної адміністрації Юрій Розе.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Канівському ЦПМСД – новий лікар-педіатр.