Охорона Шевченківського національного заповідника у 2017-му році складе понад півтора мільйони гривень.

Про це свідчать дані порталу публічних закупівель Prozorro, інформує «Kanos».

Так, вчора відбулися переговори між представниками Шевченківського національного заповідника та Управління поліції охорони в Черкаській області за переговорною процедурою закупівлі послуг у сфері громадського порядку та громадської безпеки з охорони об'єктів Шевченківського національного заповідника протягом 2017-го року.

Як повідомив в ході зустрічі Генеральний директор Шевченківського національного заповідника Мар'ян Піняк, враховуючи об'єктивну відсутність конкуренції на ринку надання послуг з охорони об'єктів та громадської безпеки, управління поліції охорони в Черкаській області є єдино можливим надавачем даних послуг для Шевченківського національного заповідника. Воно ж є також і єдиним учасником, що технічно та юридично може укладати договори із заповідником.

Відтак, зважаючи на цю обставину, сторони вдались до застосування переговорної процедури закупівлі, яка вимагає для укладання договору з обраним учасником попереднього проведення переговорів.

Також під час переговорів сторони погодили загальну вартість закупівлі, що буде включена до договору про закупівлю у відповідності до діючих тарифів та складе один мільйон п'ятсот дев'ятнадцять тисяч двісті гривень.

Нижче, пропонуємо до вашої уваги деталі протоколу переговорів.