Очільник фракції Радикальної партії у міській раді Олександр Корнієнко вважає ймовірними винними у підпалі автівок на подвір'ї власного домогосподарства місцевих АТОвців, з якими у депутата була конфліктна ситуація, пов’язана з вирішенням земельних питань.

Про це він розповів в ексклюзивному коментарі журналістам «Kanos».

За словами Олександра Корнієнка, вночі орієнтовно о 3.20 йому подзвонили сусіди, які побачили, що у дворі горить автівка.

«Коли я вийшов на вулицю, то почув вибух і побачив, що горить задня частина моєї машини «Audi». Викликав пожежників та самотужки намагався загасити полум’я. Згодом пролунало ще декілька вибухів», - розповідає депутат.

Зважаючи на те, яким чином загорілася автівка, чоловік однозначно вважає, що це підпал.

Також, за словами Олександра Корнієнка, пожежники прибули на місце пригоди десь через 40-50 хвилин після повідомлення, оскільки десь заблукали по дорозі.

«Стосовно моєї депутатської діяльності я отримав чимало погроз. Остання конфліктна ситуація була із місцевими АТОвцями, які хотіли отримати земельні ділянки на «Монастирку». До мене дзвонила людина, яка погрожувала тим, що вони будуть активно займатися мною, моєю роботою та моїм життям», - зауважив народний обранець.

Що ж стосується земельних ділянок, які ніби то цікавлять АТОвців, то на думку депутата, вони необхідні зацікавленим особам з метою перепродажу.

«Різні були моменти, часто по деяким питанням у нас розходиться думка із міським головою та депутатами. Ми тримаємо позицію нашої партії та справді хочемо, щоб у місті краще було жити. Я із гордо піднятою головою скажу, що ніхто із моїх однопартійців за 1,5 роки не взяли собі жодної земельної ділянки та не привласнили жодної копійки», - резюмував Олександр Корнієнко.

Також він повідомив, що стосовно відповідного факту звернувся до правоохоронних органів, які проведуть розслідування цього інциденту.