Сільський голова Степанець Віра Ласка лідирує в конкурсі «Від селянки – до панянки».

Про це інформує «Kanos», посилаючись на сайт конкурсу.

Зауважимо, що організаторами конкурсу стали: творче об’єднання «proСЕЛО», ТОВ «Урожай», мережа туристичних агенцій «Мандарин», дизайн-студія «Олена Надточій», спілка перукарів Черкащини та фотостудія Олександра Толчинського.

Його головною метою є зовнішнє перевтілення жінки, яка живе і працює на селі. За допомогою косметологів, перукарів, дизайнерів одягу та стилістів, організатори намагаються докорінно змінити зовнішній вигляд номінанток, кращу з яких буде визначено шляхом голосування на сайті Proselo.com.ua.

Переможниця конкурсу отримає приз у вигляді туристичної путівки до однієї зі світових столиць моди.

Відтак, наразі за підсумками онлайн голосування лідирує саме сільський голова з Канівщини Віра Ласкава, на підтримку якої проголосувало 275 користувачів. Найближчою її конкуренткою у голосуванні є Валентина Виноградова з Лисянщини (212 голосів) та Наталія Сенкевич із села Хлистунівка Городищенського району (185 голосів).

Разом з тим, на ряду із Вірою Ласкавою, участь у вище згаданому конкурсі також приймають Мартинівський сільський голова Алла Бусля, Грищенецький сільський голова Людмила Письмак та Полствинський сільський голова Оксана Савченко.

Нижче, пропонуємо до Вашої уваги фото перевтілень сільський голів із Каніцвщини. Участь у голосуванні можна прийняти тут.

 

Віра Ласкава

 


Алла Бусля


Людмила Письмак


Оксана Савченко