З п’ятниці, 18 листопада у багатоквартирних житлових будинках Канева робота ліфтів під час відключень електроенергії (погодинних/аварійних) буде припинена автоматично.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію КП «ЖЕК».

Комунальники закликають не користуватися ліфтами при наближенні часу відключення, бо за відсутності електропостачання звільнення людини з кабіни займає багато часу. Особливо, якщо це не поодинокі випадки.

Також очільник комунального підприємства повідомив, що перерахунок коштів по фактичній роботі ліфта наразі здійснюватися не буде.

«Відповідно до законодавства перерахунок здійснюється лише у разі простою ліфта понад добу. І навіть при таких простоях ліфтів все одно здійснюються обходи згідно з графіками, а також  щотижневі, щомісячні та щоквартальні роботи, за які нараховується плата з обслуговування. Тим більше, що простої відбуваються не з вини підприємства», ˗ пояснив Андрій Шацьких.

Додамо, графіки відключень електропостачання КП «ЖЕК» має розмістити на під’їздах будинків. Також їх можна знайти на сайті ПАТ «Черкасиобленерго» за посиланням - https://www.cherkasyoblenergo.com/.

Разом з тим нагадуємо про можливі зміни в годинах відключення/включення за розпорядженням диспетчера НЕК «Укренерго».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що котельні двох закладів освіти у Степанецькій громаді переобладнують на тверде паливо.