На Черкащині обживаються релоковані з областей, де точаться бойові дії, підприємства. Одне з таких остаточно переїхало в область з Луганщини, і вже тут на повну поновило виготовлення опалювальних панелей. Відвідав потужності підприємства начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОВА.

«Історія одного з релокованих підприємств на Черкащину – черговий доказ сміливості наших виробників. Уявіть, воно двічі постраждало від російських окупантів – у 2014 та 2022 роках. І не здалось!» – наголосив Ігор Табурець.

Засноване в Луганську, виробництво працювало до окупації міста у 2014 році. Тоді до Черкас вдалось перевезти лише частину комплектувальних. Тут компанія з нуля відкрила збиральну дільницю.

Згодом набрала обертів і потребувала вже масштабного виробництва. Його вирішили розташувати у Кремінній на Луганщині – поближче до постачальників. Уже у 2022 році в це місто теж прийшли окупанти.

«Тепер підприємство остаточно облаштовується на Черкащині. На жаль, вивезти обладнання з окупованої території не вдалось, лише основні комплектувальні. Але співвласники компанії Ілля та Владислав налаштовані рішуче і лише на розвиток. Від Обласної військової адміністрації надаємо всю необхідну підтримку», – розповів очільник області.

Відзначимо, на сьогодні в область уже релоковано 19 підприємств. Ще 12 – у процесі.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відновлюють залізничне сполучення між Черкаси та столицею – поїзд курсуватиме шість днів на тиждень.