На засіданні виконавчого комітету так і не вдалося дійти згоди щодо підвищення тарифів на водопостачання, тож відповідний проект рішення був знятий із розгляду та буде вивчений додатково на засіданні комісії.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію прес-служби Канівської міської ради.

За словами начальника управління з питань ЖКГ та екології Тетяни Стадник, до міської ради звернулося комунальне підприємство з ініціативою провести коригування тарифів, які за попередніми розрахунками мають підвищитися для всіх категорій споживачів в середньому на 8%, а для мешканців багатоквартирних будинків на 3%. Напередодні це питання розглядалося на засіданні спеціальної комісії, зауважень у комісії по наданих підприємством розрахунках коригування витрат не було, тому було прийняте рішення запропоновані розрахунки погодити.

Однак на засіданні виконкому в ході тривалих дискусій та жвавих обговорень члени виконкому вирішили ще раз перевірити розрахунки коригувань та зібратись на наступному виконавчому комітеті для остаточного прийняття рішення.

На це представники підприємства стверджують, що, якщо залишаться діючі тарифи до кінця року КП «Управління ВКГ» матиме збитки в сумі 700 тис.грн., які відповідно  до п.4  ст.31 Закону України від 24.06.2004 №1875-ІУ «Про житлово-комунальні послуги» треба буде компенсувати з міського бюджету, а підприємство через відсутність коштів не в змозі буде вчасно проводити аварійно-відновлювальні роботи на мережах.

Щоб розібратися в ситуації, що склалася, Канівський міський голова Ігор Ренькас запропонував зібрати ще одне - розширене засідання спеціальної комісії за участі членів виконавчого комітету, де надати представникам виконкому всі роз’яснення та обґрунтування необхідності непопулярних кроків. 

«Ми відкриті до співпраці. Давайте сідати і вивчати проблему. Але у випадку, якщо тарифи ми все ж не підвищуємо, тоді збираємося із депутатською «бюджетною» комісією і разом вишукуємо, звідки ці кошти на компенсацію збитків КП з міської скарбниці «взяти», - зауважив міський голова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що виконком розгляне питання коригування тарифів на водопостачання.