Тварина, що була без намордника, напала на малолітню дівчинку. Собака завдала дитині легкі травми, а власниці загрожує штраф.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Ситуація сталася 28 липня на вулиці Новопречистенській у Черкасах. Жінка залишила собаку без намордника біля магазину, а сама пішла за покупками. У той час із магазину вийшла малолітня дівчинка, собака кинулася на неї та вкусила за ручку завдавши легкі травми. Наразі за станом 10-річної дівчинки спостерігає лікар.

Після інциденту жінка з собакою пішла у невідомому напрямку. Мати звернулася до поліції, щоб встановити її дані та притягнути до відповідальності. Про цей випадок вона також повідомила у Facebook-спільноті та в коментарі пояснила свою позицію.

Працівники ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції встановили жінку з собакою.

“Мати дівчинки постійно співпрацювала з поліцією, вона задоволена реакцією та роботою працівників ювенальної превенції. Нам разом вдалося знайти власницю, яка отримала адміністративний протокол за порушення правил утримання собаки. Тепер рішення прийматиме суд”, — каже начальник ювенальної превенції Черкаського районного управління поліції Павло Меньших.

Відносно власниці собаки, яка обіцяла всіляко сприяти та надати доступ до тварини для огляду її ветеринарами, працівники Черкаського районного управління поліції склали протокол за ч. 2 ст. 154 Кодексу України про адміністративні правопорушення – порушення правил тримання собак. Жінці загрожує штраф. Адміністративні матеріали скеровано до суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що майже 400 кримінальних проваджень зареєстровано на Черкащині про злочини, пов’язані зі збройною агресією рф.