Дитину від матері забрали. Зараз хлопчик знаходиться в Канівській дитячій лікарні. Громада Степанецької ОТГ зібрала кошти на необхідне для немовляти.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

У потрібному місці, в потрібний час опинився поліцейський офіцер громади. 18 лютого під час патрулювання села поліцейський звернув увагу, що на подвір'ї 27-річної жительки стояв дитячий візочок. Правоохоронець знав, що жінка не має власних дітей, до того ж вона перебуває під соціальним супроводом.

«Тривожне відчуття немов штовхало мене до будинку. Я зателефонував до старости села й працівників відділу у справах дітей. Вже разом ми зайшли до хати, де побачили двох жінок в стані сильного алкогольного сп'яніння, а на підлозі, біля розпеченої груби, лежало немовля», - розповідає Віталій Степанець.

З'ясувалося, що в гості до місцевої жительки приїхала 24-річна сестра. Жінки вирішили відзначити зустріч, та перебрали з алкоголем. Хтозна, чим би закінчилася ситуація якби Віталій Степанець її не випередив.

«Я радий, що опинився у потрібному місці в потрібний час, значить свою професію обрав недарма», - зауважив поліцейський офіцер громади.

На щастя, з шестимісячним хлопчиком нічого лихого не сталося. Загрози його життю вже немає. Дитину доправили дитячого відділення Канівської багатопрофільної лікарні. Громада села не залишилась байдужою до ситуації та виділила кошти на все необхідне для немовляти.

За невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов'язків щодо виховання дітей, відносно жінки було складено адміністративний протокол за частиною 1 статті 184 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

Наразі вирішується питання щодо позбавлення матері батьківських прав.

На зображенні може бути: дитина та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 1 особа, дитина, стоїть та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліцейський офіцер Степанецької громади зафіксував в одному із магазинів факт продажу алкоголю неповнолітній.