Місцеві правоохоронці встановили осіб, які у лютому здійснили розбійний напад на жінку у центрі міста.

Про це повідомляє  спеціальний кореспондент «Kanos».

За інформацією начальника канівського відділення поліції Сергія Ждана, вчора правоохоронцям вдалося встановити місцезнаходження осіб, які у лютому здійснили розбійний напад у центрі міста.

Під час обшуку помешкання зловмисників, працівниками поліції було вилучено зброю – обріз мисливської рушниці, із якого чоловік стріляв під час розбійного нападу.

 


Злочинцями виявилися раніше не судимі чоловік 1989-го року народження та його співмешканка 1982-го року народження, які наразі проживають у Городищенському районі.

Сьогодні правоохоронці проводили слідчі дії - відтворення скоєння даного злочину, де зловмисники на місці пригоди показували та розповідали про те, як саме відбувався напад.

Наразі правоохоронці звернулися до суду, щоб злочинцям було обрано міру запобіжного заходу. Загалом дії зловмисників кваліфікують за 187 статтею Кримінального кодексу України (розбій), яка передбачає санкцію покарання у позбавлення волі на термін від 7 до 10 років із конфіскацією майна.

Як повідомив начальник канівської поліції Сергій Ждан, розкрити цей злочин вдалося завдяки записам камер відеоспостереження, які розташовані по місту, зокрема й на заправці навпроти будинку.