Працівники ДБР встановили, що працівник Уманського територіального центру комплектування та соціальної підтримки (колишній військкомат)  за 10 тис. доларів США «відмазував» призовників від служби в армії.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію  Державного бюро розслідувань.

За ці гроші військовий обіцяв чоловікам призовного віку вплинути на членів військово-лікарської комісії, щоб ті визнали їх непридатними до проходження військової служби за станом здоров’я та видали документи, які б дозволили виїхати за кордон.

Працівники ДБР задокументували отримання працівником військкомату хабаря у 10 тисяч доларів США від одного з «клієнтів».

Під час обшуку в помешканні посадовця вилучені гроші та документи, які він готував для інших призовників.

Працівнику центру  повідомлено про підозру в одержанні неправомірної вигоди за вплив на прийняття рішення особою, уповноваженою на виконання функцій держави та в самовільному залишенні місця служби в умовах воєнного стану (ч. 5 ст. 407, ч. 3 ст. 369-2 КК України).

Санкція статей передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років.

Процесуальне керівництво здійснює Черкаська спеціалізована прокуратура у військовій та оборонній сфері Центрального регіону.

Системна робота щодо виявлення «нечистих на руку» працівників Центрів комплектування триває. Кожен злочинець буде притягнутий до кримінальної відповідальності.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що двох черкащанок судитимуть за колабораційну діяльність.