Слідчі слідчого управління ГУНП в Черкаській області, за процесуального керівництва Черкаської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Центрального регіону та оперативного супроводу УСР в Черкаській області ДСР НП України викрили адміністратора групи зв’язку підрозділу забезпечення Територіального центру комплектування та соціальної підтримки.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

За даними слідства, вказана посадовиця пообіцяла за 6 200 доларів США вплинути на вирішення питання щодо визнання військовозобов’язаного непридатним до військової служби із подальшим виключенням з військового обліку з метою ухилення від призову під час мобілізації та безперешкодного перетину державного кордону України.

Під час проведення процесуальних заходів у затриманої вилучили 700 доларів США неправомірної вигоди, довідку ВЛК та тимчасове посвідчення військовозобов’язаного

Посадову особу військкомату затримано за підозрою у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 369-2 (Зловживання впливом) та ч. 3 ст. 332 (Незаконне переправлення осіб через державний кордон України) Кримінального кодексу України.

На зображенні може бути: 3 людини та текст

На зображенні може бути: 7 людей та текст

На зображенні може бути: 4 людини

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що СБУ викрила масштабні схеми ухилення від військової служби, організовані на Черкащині (фото).