24 вересня до Золотоніського районного відділу поліції надійшла заява від місцевого мешканця. Чоловік повідомив про те, що Центральна виборча комісія на засіданні ухвалила рішення щодо реєстрації на вибори одного з кандидатів, який є повним тезкою із заявником.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

Також він повідомив, що зареєстрований ЦВК чоловік змінив свої анкетні дані за тиждень до подачі документів, чим перешкоджає йому балотуватися на рівних засадах, вводячи в оману виборців.

Слідчим відділом Золотоніського районного відділу поліції розпочато досудове розслідування у кримінальному провадженні за частиною 3 статті 157 (Перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії референдуму чи діяльності офіційного спостерігача) Кримінального кодексу України. Поліцейські встановлюють обставини події.

Поліція Черкащини перевіряє всі повідомлення про можливі порушення та закликає суб’єктів виборчого процесу діяти виключно в межах закону.

На засіданні ЦВК 24 вересня на виборчому окрузі №197 зареєстрували ще двох кандидатів - самовисуванця Віталія Войцехівського та екснардепа від цього округу Владислава Голуба. Загалом на окрузі 197 вже зареєстровано 18 претендентів на депутатський мандат.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ЦВК внесла зміни у склад Окружної виборчої комісії №197.