Ті депутати, які не голосують за ОТГ просто відпрацьовують заробітні плати від агрохолдингів, яким не вигідно мати справи з Канівською ОТГ.

Таку думку в коментарі журналістам «Kanos» висловив Голова ініціативної групи об'єднання «Самопоміч» у м. Каневі Олександр Мокрієнко.

За його словами, якщо коротко описати процес щодо створення Канівської об'єднаної територіальної громади, то це боротьба розвитку з боягузами.

«Литвинець закриє проблеми з межами міста і землею для АТОвців та костянського цвинтаря, Бобриця дала б впевненість зі стабільною ціною на вивіз сміття (це питання може стати для Канівської ОТГ проблемним), Яблунів має курники «Нашої ряби» і непоганий бюджет, Пекарі і суміжні села є перспективним майданчиком для інвестицій за рахунок великих земельних ділянок в резерві», - поділився своїми роздумами представник ініціативної групи об'єднання «Самопоміч».

Водночас, за його словами, згідно існуючого перспективного плану об'єднання громад Черкаської ОДА, Канів отримає лише Пекарі і Хмільну. Інші села планують долучити до Степанець. Більше того, констатує Олександр Мокрієнко, існує велика ймовірність примусового об'єднання вже з наступного року.

«Ті депутати, які не голосують за ОТГ просто відпрацьовують зарплати від агрохолдингів, яким не вигідно мати справи з Канівською ОТГ. Але я впевнений, що 15 червня міська рада проголосує за об'єднання. (я особисто роблю для цього все можливе). Прикрість в тому, що дехто з депутатів позиціонує це голосування, як останню спробу, після якої, у випадку невдачі, питання створення ОТГ буде закрите», - констатував у підсумку Голова ініціативної групи об'єднання «Самопоміч».