До обговорення під час кругового столу долучилися міський голова Ігор Ренькас,  його заступниця Тетяна Жівотова,  представники структурних підрозділів виконавчого комітету міської ради, медичних закладів, освіти, пенсійного фонду, громадських та правових організацій, а також найрідніші люди полеглих військових.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Канівської міської ради.

Хвилиною мовчання на початку зустрічі вшанували присутні пам'ять наших мужніх захисників. Потому Канівський міський голова Ігор Ренькас висловив слова співчуття і підтримки родинам Героїв та наголосив, що нині першочерговим обов’язком міської влади є допомога і підтримка їх сімей.

«Наш обов’язок – допомагати і підтримувати вас. Сьогодні перша зустріч у такому форматі і міській владі вкрай важливо тримати зв’язок, щоб оперативно реагувати та вирішувати проблеми та труднощі, які у вас виникають. В подальшому будемо продовжувати наші зустрічі та усіма силами допомагати вам. Це відверто, чесно і щиро», – сказав Ігор Ренькас

Директорка міського центру соціальних служб Валентина Яворська зазначила, що робота з родинами загиблих воїнів триває ще з 2014 року та зараз потребує напрацювання нових механізмів  підтримки.

«З родинами, які втратили близьких, у Каневі системно працюють фахівці міського центру соціальних служб та інших установ, починаючи ще з 2014 року. Утім нині з’являються нові виклики, пов’язані з повномасштабною війною, відзначила Валентина Яворська. – Зараз усі наші зусилля спрямовані на напрацювання нових дієвих механізмів підтримки родин наших Героїв».

Далі про напрямки роботи, а також перелік послуг і пільг, які можна отримати присутнім розповіли представники управління соціального захисту населення, освіти, пенсійного фонду, медичних закладів громади, Канівського бюро безоплатної правової допомоги. У ході відкритого діалогу члени родин Героїв мали змогу поставити питання та отримати відповіді на них. Так, зокрема,  людей хвилювали питання подолання бюрократичних перепон у державних установах, соціальних гарантій, пенсійних виплат, надання медичних послуг та впорядкування місць вшанувань захисників.

«Усі ваші зауваження та пропозиції приймаємо до роботи і будемо шукати шляхи їх ефективного вирішення. Завжди підкажемо, скоординуємо, десь можливо направимо. Ви не залишитесь наодинці з вашими проблемами», – підсумувала фахівець міського центру соціальних служб Наталія Журавель.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що перестало битися серце військового із Канівської громади Івана Кутового.