Вихідними у Каневі відбувся традиційний щорічний шаховий турнір імені Анатолія Рогового, до участі у якому долучилися не лише аматори, а й відомі гравці республіканських змагань.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію головного судді змагань Миколи Порожнього.

Вже двадцять років, як пішов життя лікар Канівської ЦРЛ, учасник другої світової війни, активний шанувальник гри в шахи - Анатолій Михайлович Роговий. Цьогоріч, на поклик його сина - Віктора Анатолійовича зібралась досить представницька шахова еліта не лише Канева , але й гості нашого міста, щоб вшанувати нашого земляка, та провести турнір пам'яті Анатолія Михайловича.

Чого варта участь в цьому турнірі Бодрова Тимофія, який з коефіцентом 2240, входить до шахової еліти України, до речі нашого земляка, Москальця Владислава, неодноразового учасника обласних та республіканських змагань, до речі переможця останніх 10 (!) турнірів, кандидата у майстри спорту серед жінок Пастухової Алли та інших учасників змагань.

 До речі, наймолодший учасник мав лише 23 роки ( Бодров Тимофій), а найстарший учасник Володимир Баламут вже подолав 80 років.

Враховуючи високий досвід участі в шахових змаганнях, Тимофій Бодров пройшов дистанцію (а кожному давалось лише по 10хв. на партію) без поразок, зігравши внічию з єдиною жінкою на цих змаганнях Аллою Пастуховою, виборов перше (вперше на цих змаганнях) місце , випередивши минулорічного переможця цього турніру Владислава  Москальця. Третє місце зайняла Алла Пастухова , яка, в свою чергу, в останньому турі змогла здолати Івана Кривіцького, який зайняв четверте місце. Всього в змаганнях прийняло участь дев'ять шахіств.

Переможці змагань, з рук сина Анатолія Михайловича, Віктора, отримали грошові нагороди.

Як завжди , після завершення турніру, учасники змагань, згадували  Чемпіонат м. Канева з шахів, двадцятирічної давнини, коли Анатолію Михайловичу стало зле під час гри з автором матеріалу. І він попросився  піти в лікарню, а як виявилось він пішов у вічність... Згадували досвідчені ветерани, як  ще буквально десяток років назад, в місті вирувало шахове життя. Коли Чемпіонат міста з шахів розпочинався на початку зими, а завершувався вже напередодні літа (!). Можливо ми тоді були молодші, а можливо тоді були інші часи...

Учасники змагань висловлюють слова вдячності  Віктору Тихомиру, за надане приміщення для проведення змагань.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські волейболістки вибороли нагороди чемпіонату України.