21.04.2022 невстановлені особи, перебуваючи на кільцевій дорозі по вул. Енергетиків у м. Каневі Черкаської області, незаконно розмістили на біл-борді зображення десяти депутатів Канівської міської ради разом з їх номерами мобільних телефонів.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Смілянської окружної прокуратури.

Відповідно до ст. 32 Конституції України ніхто не може зазнавати втручання в його особисте і сімейне життя, крім випадків, передбачених Конституцією.

За вказаним фактом правоохоронними органами розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 182 КК України (порушення недоторканості приватного життя) за фактом незаконного використання та поширення конфіденційної інформації про особу.

Досудове слідство триває, проводяться необхідні слідчі, розшукові дії.

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

У разі якщо Ви стали свідком вчинення вказаного кримінального правопорушення або маєте будь-яку інформацію щодо осіб причетних до нього, просимо таку інформацію  негайно повідомити у відділ поліції  № 1 Черкаського районного управління поліції ГУНП у Черкаській області за номером телефону 0236-3-87-02 або Канівський відділ Смілянської окружної прокуратури 0236-3-20-03.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині на блокпості зупинили водія, який перевозив контрабандні цигарки на суму 2,5 мільйона гривень (фото).