Під час розслідування встановлено, що у Каневі було обладнано газову заправку без необхідних дозвільних документів та із порушенням техніки безпеки.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту «Провінція».

Канівським відділом Золотоніської місцевої прокуратури здійснюється процесуальне керівництво в кримінальному провадженні за фактом порушення правил безпеки під час виконання робіт з підвищеною небезпекою, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 272 Кримінального кодексу України.

Розслідуванням установлено, що суб’єктом підприємницької діяльності в місті Канів протиправно обладнано газову заправку з метою реалізації палива без належних дозвільних документів, що створює загрозу загибелі людей чи настання інших тяжких наслідків.

Під час огляду нелегальної заправки, проведеного працівниками Золотоніської місцевої прокуратури та територіального відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, за участю спеціалістів, опечатано резервуар для зберігання нафтопродуктів, відповідне обладнання для реалізації палива. Наразі діяльність несанкціонованої заправки припинено, вирішується питання щодо накладення на них арешту в судовому порядку.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівська прокуратура оголосила війну гральному бізнесу: проведений обшук та вилучене майно.