Золотоніською місцевою прокуратурою здійснюється процесуальне керівництво у кримінальному провадженні за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст.197-1 КК України за фактом самовільного будівництва на самовільно зайнятій земельній ділянці комунальної власності, яке перебуває у провадженні СВ Канівського ВП Золотоніського ВП ГУНП у Черкаській області.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського відділу Золотоніської місцевої прокуратури.

Установлено, що  за рішенням Канівської міської ради обслуговуючому кооперативу надано дозвіл на розробку проекту відведення майже півгектара земельної ділянки в оренду під розміщення човнової станції в місті Канів на землях Канівської міської ради водного фонду у прибережній захисній смузі Кременчуцького водосховища.

Проект відведення земельної ділянки розроблено, але відповідно до підсумкової оцінки результатів експертизи, він не відповідав вимогам чинного законодавства України та встановленим нормам і правилам (земля знаходиться в охоронній зоні пам’яток археології, а також у прибережній захисній смузі, де забороняється проведення будівельних робіт), в зв’язку з  чим не погоджений та оцінювався негативно.

Будь-які дії, обслуговуючий кооператив на вказаній земельній ділянці побудував комплекс споруд, які належним чином не введені в експлуатацію.

 Наразі Золотоніською місцевою прокуратурою встановлюються підстави для представництва інтересів держави у суді.   

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що звернення щодо дострокового припинення депутатських повноважень Олександра Скічка зняли із розгляду.