Розгорнутий на 20 ліжок госпіталь для хворих на коронавірусну хворобу при Канівській центральній районній лікарні розширили до 30 ліжок.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію головного лікаря Канівської ЦРЛ Віри Шапошник.

«На сьогодні в нас перебуває на лікуванні 23 особи. З них – 18 – хворих і 5 з пневмонією та підозрою на коронавірусну хворобу. Загалом за час роботи госпіталю при Канівській райлікарні було проліковано вже 58 осіб, з яких 48 – з підтвердженим діагнозом «коронавірусна хвороба», 10 – з пневмоніями з негативним ПЛР-аналізом», - говорить Віра Шапошник.

За словами медика двічі застосовувалися апарати ШВЛ (але не інвазивно), але насамперед при догляді за хворими на коронавірус затребувані кисневі концентратори.

«Ми маємо 8 концентраторів, ще 7 закуповуємо (5 за кошти міського бюджету, 2 – районного). В цілому буде 15. Засобами індивідуального захисту, миючими та дезінфікуючими засобами заклад забезпечений», - інформує головний лікар.

Станом на 12 жовтня 28 ліжок із 30-ти вже заповнено. «Червона зона» в Каневі продовжена з 12 по 18 жовтня.

Із 24 вересня по 7 жовтня 2020 року (14 днів) в місті захворіло 177 осіб. Середній показник захворюваності по Україні за цей період становить 149 осіб на 100 тис. населення. Аби захворюваних в місті було б на 2 особи менше – Канів перейшов би до «помаранчевої зони».

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за вихідні ще 14 канівців отримали позитивний результат тесту на COVID-19, зокрема й трьохрічна дитина.