Представник Радикальної партії Олега Ляшка у Канівській міській раді озвучив депутатський запит стосовно побудови у Каневі культурно-спортивного, торгівельно-розважального комплексу.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Запит було виголошено депутатом від РПЛ Василем Зубком на останній сесії Канівської міської ради.

За задумом депутата, у відповідному дитячому містечку  було б добре передбачити функціонування ігрових майданчиків, дитячих атракціонів, кафе, басейну, міні-стадіону, магазинів іграшок та дитячого одягу, спортивних тренажерів, дитячого ательє, відкритого водоймища, скверів із фонтанами, наявність екзотичних кущів та дерев, клумб і доріжок.

Також у запланованому комплексі можливе функціонування приватного дитячого садочку.

Відтак, депутат пропонує розділити єдиний комплекс на декілька незалежних об’єктів та запропонувати місцевим інвесторам-підприємцям побудувати його на пільгових умовах.

Як варіант, для реалізації цього проекту можливе використання території між будинком 4 по вулиці Енергетиків та будинком 8 на 206 Дивізії, де раніше планувалося побудувати школу, а також ділянки між річкою Дунаєць та вулицею 206 Дивізії.

Розпочати роботу Василь Зубко запропонував зі створення оргкомітету, розробки технічних умов, ескізного проекту, а також винесення проекту на громадське обговорення із подальшим внесенням змін до Генерального плану міста.

Після цього, на думку депутата, доречним було б провести форум для підприємців та зайнятись створенням привабливих умов для інвесторів.

Зауважимо, що відповідний запит підтримало 29 депутатів Канівської міської ради.