У цей день медики Канівщини відзначають своє професійне свято – День медичного працівника. Ми вирішили поцікавитись, з якими здобутками у своїй нелегкій роботі вони підійшли до цьогорічного святкування.

Нині реформа медицини в країні переходить на новий рівень і не оминає жодної її ланки. І наразі одним із пріоритетних напрямків є осучаснення та підвищення ролі сільської медицини.

Головна лікарка Канівської  ЦРЛ Віра Шапошник каже – її заклад одним із перших в області долучився до реформи. Втім, на думку пані Шапошник, медична галузь ще перебуває не в найкращому становищі. Але є люди, завдяки яким місцеві медики продовжують працювати і тримати руку «на пульсі» реформи.

– Звичайно, в період реформування є певні проблеми. Зараз ми знаходимось у процесі створення КНП (комунального некомерційного підприємства) та зіштовхуємось із безліччю труднощів, – розповідає пані Віра. – В їх подоланні нам допомагає і районна влада, і керівництво ОТГ. Але найбільший внесок у цільову допомогу нам надавав і надає Владислав Голуб. За останні п'ять років, будучи народним депутатом, він зумів залучити на наш медичний заклад бюджетні кошти у сумі близько 10 мільйонів гривень.

Це дало нам можливість значно покращити матеріально-технічну базу закладу, придбати новітній УЗД-апарат та рентген-апарат на три робочих місця.

Зі слів Віри Шапошник, Владислав Голуб регулярно відвідує кожен медичний заклад та ФАП у селах району і не відмовляє місцевим медикам у допомозі.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Як розповіла завідувачка сільського ФАПу с. Келеберда Любов Романенко, попри зміни, зумовлені реформою медицини та тяжкість цих змін, їхній заклад теж має сильного помічника.

– Якби не наш народний депутат, то ми були б у вкрай важкому становищі. Так, нещодавно наші медики отримали завдяки нардепу Голубу такий бажаний новий комп'ютер, адже ми теж намагаємось йти в ногу з реформою, – розповіла Любов Василівна.

Зі слів жінки, у її селі майже тисяча жителів і більшість із них потребує послуг медиків. Любов Романенко відзначає, що пан Голуб ніколи не минає це село і завжди активно допомагає медикам вирішувати їх проблеми.

– Що сказати, він молодець! Такого депутата в нас ще не було. Рідко хто звертав увагу на наші потреби і проблеми. А він ніколи не відмовить, – каже жінка.

У свою чергу голова нещодавно створеної Бобрицької ОТГ Олена Штефан наголосила, що незважаючи на труднощі, що виникли через реформування (наприклад, довелося скорочувати штат медичних працівників), в них триває будівництво сучасної медичної амбулаторії.

– У нас в громаді йде будівництво сучасної медичної амбулаторії. Наразі саму будівлю вже звели, тепер тривають внутрішні будівельні  роботи, – каже Олена Василівна. – Цього б всього не було без сприяння та активної участі Владислава Голуба. Він допомагав та допомагає нашим медикам розхідними матеріалами, технікою тощо. 

Зі слів самого народного обранця, з самого початку його діяльності, як представника громади у парламенті, він одразу визначився з основними напрямками своєї діяльності.

– Я відразу визначив пріоритетні напрямки, на які спрямував максимум  зусиль – освіту й медицину. Для мене, безумовно, важлива галузь медицини, бо найцінніше, що в нас є – це життя і здоров'я, незалежно від посад і статусів, – переконаний пан Владислав. – Я не міг бути осторонь тих процесів, які відбуваються в цій галузі. Тому я разом зі своєю командою роблю усе можливе для покращення умов роботи медиків свого округу.   

Пан Голуб повідомив, що не збирається зупинятися на досягнутому та продовжувати цю роботу. Щороку він вітає медпрацівників із професійним святом. Не став виключенням і 2019-ий.

– Сьогодні вас не втомлюватимуться вітати. А я, в свою чергу, не буду втомлюватись вам дякувати, – звернувся Владислав Володимирович до медичних працівників,  які зібрались у Каневі на святкування.  – У свою роботу ви вкладаєте не просто свої знання, ви вкладаєте свою душу та частинку власного серця. Низький вам уклін за все, що ви робите для всіх нас.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Світлина від Владислав Голуб / Vladyslav Golub.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Світлина від Владислав Голуб / Vladyslav Golub.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Світлина від Владислав Голуб / Vladyslav Golub.

Світлина від Канівський Міський Будинок Культури.

Світлина від Владислав Голуб / Vladyslav Golub.