Рік Незламності – Ігор Табурець розповів про життя Черкащини під час повномасштабної війни

Очільник області нагадав про ключові виклики для Черкащини, переформатування роботи всіх галузей, підтримку армії, допомогу вимушено переміщеним особам.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію  пресслужби Черкаської ОВА.

«За 365 днів на Черкащині 764 рази лунала повітряна тривога, загальною тривалістю понад 770 год. І не завжди відбій був без наслідків. У перший день повномасштабки ворог завдав ракетних ударів по Уманщині. Там маємо найбільше наслідків: руйнації інфраструктури, забруднені вибухонебезпечними предметами території, з яких уже знешкоджено понад 36 тис. Далі ми мали ракетні та дронові атаки і в інших районах», – зауважив Ігор Табурець. 

Загалом на сьогодні до «Системи обліку руйнувань» внесено дані про пошкодження 218 об’єктів на Черкащині. За рахунок місцевих бюджетів і спонсорських коштів відновлено 24 об’єкти: 15 об’єктів комунальної, 1 об’єкт державної та 8 об’єктів приватної власності. 

Загалом із початку повномасштабної війни область перетнули понад 267 тис. людей. На сьогодні на постійне проживання на Черкащині лишились понад 103 тис. вимушених переселенців.

«Сьогодні ми вкотре говоримо дякую, що вистояли і кожного дня боремось за нашу Україну. Нашим захисникам, які боронять кожен метр нашої землі, рятувальникам і всьому силовому блоку, які завжди на варті безпеки, волонтерам, які не втомлюються допомагати, енергетикам, які не дали росіянам занурити нас у пітьму, лікарям і освітянам, які надійно тримають свій фронт, підприємцям і аграріям, які здобувають перемоги на економічному фронті. Кожному та кожній, хто на своєму полі бою б’ється за нашу перемогу! У пам’ять про всіх українців, наших земляків, які віддали за всіх нас найцінніше – власне життя», – підсумував Ігор Табурець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що тематичну інсталяцію «365 днів Незламності» із відстріляних гільз встановили у Черкасах (фото).

Liza

Recent Posts

Погода виходить із «режиму спокою» — квітень розпочнеться із похолодання

Сонячна антициклональна безтурботність у нашому регіоні закінчилася. Атмосфера стає динамічнішою. Наповнена полярним холодом улоговина поширилася…

2 години ago

Канівські спортсмени вибороли призові місця на чемпіонаті України з кікбоксингу (фото)

З 19 по 22 березня у Броварах проходив чемпіонат України з кікбоксингу серед юніорів, юнаків…

2 години ago

Надзвичайники Черкащини за добу ліквідували 23 пожежі в екосистемах (фото)

Найбільше від пожеж постраждав Черкаський район — 10 займань. Зокрема по гектару сухої рослинності вигоріло…

2 дні ago

На 90% виконали поточний ремонт головних доріг Канева (фото)

З початком весни на комунальних дорогах у Канівській громаді активізувалися ремонтні роботи. Про це повідомляє…

2 дні ago

21 БпЛА знешкодили захисники вдень на Черкащині

Понад шість з половиною годин вдень тривала повітряна тривога у Черкаському районі. Про це повідомляє…

3 дні ago

Жителька Бобрицької громади відзначила 95-річний ювілей (фото)

Із 95-річним ювілеєм привітали жительку Бобрицької громади Ганну Пилипівну Кізко. Про це повідомляє Kanos із…

3 дні ago