Очільник області нагадав про ключові виклики для Черкащини, переформатування роботи всіх галузей, підтримку армії, допомогу вимушено переміщеним особам.

Про це повідомляє Kanos посиланням на інформацію  пресслужби Черкаської ОВА.

«За 365 днів на Черкащині 764 рази лунала повітряна тривога, загальною тривалістю понад 770 год. І не завжди відбій був без наслідків. У перший день повномасштабки ворог завдав ракетних ударів по Уманщині. Там маємо найбільше наслідків: руйнації інфраструктури, забруднені вибухонебезпечними предметами території, з яких уже знешкоджено понад 36 тис. Далі ми мали ракетні та дронові атаки і в інших районах», - зауважив Ігор Табурець. 

Загалом на сьогодні до «Системи обліку руйнувань» внесено дані про пошкодження 218 об’єктів на Черкащині. За рахунок місцевих бюджетів і спонсорських коштів відновлено 24 об’єкти: 15 об’єктів комунальної, 1 об’єкт державної та 8 об’єктів приватної власності. 

Загалом із початку повномасштабної війни область перетнули понад 267 тис. людей. На сьогодні на постійне проживання на Черкащині лишились понад 103 тис. вимушених переселенців.

«Сьогодні ми вкотре говоримо дякую, що вистояли і кожного дня боремось за нашу Україну. Нашим захисникам, які боронять кожен метр нашої землі, рятувальникам і всьому силовому блоку, які завжди на варті безпеки, волонтерам, які не втомлюються допомагати, енергетикам, які не дали росіянам занурити нас у пітьму, лікарям і освітянам, які надійно тримають свій фронт, підприємцям і аграріям, які здобувають перемоги на економічному фронті. Кожному та кожній, хто на своєму полі бою б’ється за нашу перемогу! У пам’ять про всіх українців, наших земляків, які віддали за всіх нас найцінніше – власне життя», – підсумував Ігор Табурець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що тематичну інсталяцію «365 днів Незламності» із відстріляних гільз встановили у Черкасах (фото).