Для попередження випадків загибелі людей на водних об’єктах та запобігання виникнення пожеж у природних екосистемах, 4 червня співробітники Канівського районного відділу Управління ДСНС у Черкаській області провели рейд на одному з найулюбленіших місць відпочинку жителів міста, на пляжу річки Дніпро та прибережній лісопарковій зоні.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Управління державної служби України НС у Черкаській області.

Під час бесід з відпочивальниками, фахівці Держслужби з надзвичайних ситуацій наголосили на забороні розведення багать в природних екосистемах у пожежонебезпечний період.

Також, рятувальники застерегли громадян, що не варто тривалий час перебувати у воді, оскільки низька температура води негативно впливає на організм. Співробітники ДСНС наголосили на тому, що не менш небезпечним є вживання спиртних напоїв при відпочинку біля водоймищ. Через негативний вплив алкоголю людина не здатна контролювати рухи та швидко орієнтуватися, особливо перебуваючи у воді.

Під час профілактичного відпрацювання, фахівці Служби порятунку звернули особливу увагу на відпочивальників, які перебували на березі річки з дітьми, звернувшись з проханням не залишати малечу без нагляду та постійно навчати правилам безпеки життєдіяльності.

Спілкуючись з місцевими жителями, рятувальники роздали інформаційні листівки з основними правилами безпеки під час відпочинку в літній період.

З початку року на водних об’єктах області зареєстровано 30 пригод, внаслідок яких 21 особа загинула, ще 23 врятовано.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські команди серед фаворитів Фестивалю дружин юних пожежників.