Наприкінці березня стартувала всеукраїнська кампанія «Сади Перемоги», ініційована Міністерством розвитку громад та територій України, з метою недопущення продовольчої кризи в країні в умовах війні.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільниці Черкаської РДА Валерії Бандурко.

Ініціативу у Черкаському районі вже підтримали Корсунь-Шевченківська, Смілянська, Кам’янська міські, Мошнівська, Руськополянська, Білозірська, Степанківська, Медведівська, Сагунівська, Червонослобідська, Березняківська, Бобрицька та Балаклеївська сільські громади. Допомагають громадянам з посадковим матеріалом Чигиринська міська та Степанецька сільські громади.

Вільні площі в громадах району засаджуються картоплею, цибулею, морквою, розсадою овочевих культур, саджанцями плодових дерев, круп'яними та зернобобовими культурами.

«Перебуваючи з робочою поїздкою у Білозірській територіальній громаді, мала нагоду взяти участь у посадці овочевих культур.

Для «Садів Перемоги» у громаді задіяли 16 земельних ділянок, на яких висаджено картоплі - 7 га, інших овочів – 3 га. Крім того, три школи та дитячий садочок пристосували прилеглу територію на площі 3,5 га. До процесу залучені усі працівники Білозірської сільської ради під керівництвом голови – Володимира Міцука, колектив Центру культури і дозвілля та освітяни громади.

Закликаю усіх, хто ще не долучився, приєднатись до цієї ініціативи й теж посадити та посіяти городину для збільшення продуктової міці нашої держави!», - зауважила Валерія Бандурко.

На зображенні може бути: 2 людини та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що переселенці у Канівській громаді можуть безкоштовно отримати картоплю.