СБУ системно протидіє інформаційно-підривній діяльності спецслужб РФ проти державної безпеки України.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Управління СБУ у Черкаській області.

Кіберфахівці спецслужби викрили мешканця Черкащини, який поширював матеріали, де відкрито підтримував військову агресію РФ проти України та злочинні дії загарбників. Крім цього, чоловік робив репости з російських пропагандистських сайтів і поширював через соцмережі, зокрема заборонені в Україні.

Слідчі СБУ повідомили пропагандисту про підозру за ч. 3 ст. 436-2 (виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії РФ проти України, глорифікація її учасників) Кримінального кодексу України.

Заходи з викриття зловмисника здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення РФ слідчими СБУ в Черкаській області було повідомлено про підозру 7 мешканцям Черкащини, які підтримували російську агресію та вели проросійську пропаганду, і спряли таким чином ворогу.

Наразі, 3 обвинувальні акти скеровано до суду і особи, причетні до злочинів проти державної безпеки України, постануть перед судом.

Санкції статті (ст. 436-2 Кримінального кодексу України) передбачають покарання від 5 до 8 років позбавлення волі.

На зображенні може бути: 1 особа та військова форма

На зображенні може бути: текст «12:4F я поддерживаю своего президента! 59K 032 служба безпеки украйни»

На зображенні може бути: 1 особа

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Черкащині СБУ повідомила про підозру черговому пропагандисту, який сприяв ворогу (фото).