Відповідне рішення «Про нагородження Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів» Кобченка С.Г. (посмертно)» за поданням ГО «Нескорені» було ухвалено під час останнього засідання виконавчого комітету Канівської міської ради.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Сергій Кобченко народився 6 червня 1972 року у м. Канів. 1987-го року закінчив Канівську ЗОШ №4. Коли військовий обов’язок покликав на захист України ˗ служив старшим сержантом у 72-й окремій механізованій бригаді гранатометником. 25 квітня 2017 року від осколкових поранень в результаті оборони опорного пункту в м. Авдіївка Донецької області С. Кобченко загинув.

Указом Президента України №2175 від 5 липня 2017 року за особисту мужність, виявлену в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності країни, самовіддане виконання військового обов’язку Сергій Кобченко посмертно нагороджений орденом «За мужність» ІІІ-го ступеню. Також він був посмертно нагороджений відзнакою обласної ради «За заслуги перед Черкащиною»

У 2018 році на честь загиблого захисника було встановлено дві меморіальні дошки на фасадах Канівської школи №4 та дитячо-юнацької спортивної школи. Щорічно в Каневі проводиться футбольний турнір пам’яті Сергія Кобченка.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі футбольні команди змагалися у міжобласному турнірі, пам’яті учасника АТО Сергія Кобченка (фото).