Відповідно до розпорядження Канівського міського голови Ігоря Ренькаса чергове сесійне засідання Канівської міської ради, заплановане на 24 червня, переноситься на 29 червня.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Порядок денний заходу передбачає розгляд питань:

  1. Про інформацію керівника Канівського відділу Смілянської окружної прокуратури щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності на території Канівської громади за 2020 рік.
  2. Про інформацію начальника відділу поліції №1 Черкаського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області щодо стану законності, боротьби зі злочинністю, охорони громадського порядку та про результати діяльності на території Канівської громади за 2020 рік.
  3. Про інформацію керівника Канівського міськрайонного відділу філії Державної установи «Центр пробації» в Черкаській області про роботу відділу.
  4. Про звіт директора комунального підприємства «Яблунівське» про господарсько-фінансову діяльність підприємства за 2020 рік.
  5. Про виконання міської «Програми зайнятості населення міста Канева на 2019-2020 роки».
  6. Про внесення змін до рішення Канівської міської ради від 12.2020 № 2-8 «Про затвердження плану діяльності міської ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік».
  7. Про надання матеріальної допомоги громадянам.
  8. Земельні питання.
  9. Різне.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі відремонтували дорожнє покриття по вулиці Франка і Гагаріна.