Будь-яке будівництво – це інвестиції, які сприяють розвитку певної території.

Таку думку в ході спілкування з журналістами «Kanos» щодо перших 100 днів перебування на посаді висловив голова Канівської РДА Дмитро Шелест, відповідаючи на запитання стосовно власного ставлення до будівництва Канівської ГАЕС.

«Всі ми знаємо і пам’ятаємо, що якби не було Канівської ГЕС, то Канів так і залишився б «великим селом». Адже розвиток міста не пішов від того, що тут похований Тарас Шевченко. Це принесло місту лише славу. Саме тому, від будівництва Канівської ГАЕС ми всі чекаємо, у першу чергу, інвестицій до Канівського району, залучення яких дозволить ще більше забезпечити добробут жителів краю», - відзначив Шелест.

В той же час, за його словами, на території Бучака постійно знаходять історичні знахідки, зокрема й залишки трипільської культури. А тому, щоб всі ці історичні цінності не були втрачені, необхідно, насамперед, дослідити дану територію, переконаний голова РДА.

«Я підтримую перші кроки «Укргідроенерго» перед будівництвом, які направленні на те, щоб провести розкопки. З інформації, яку нам надав керівник Канівської ГЕС, вже навіть здійснено виділення певних коштів на розробку та вивчення даної території. Тож будемо слідкувати за результатами відповідного дослідження і лише після цього робити відповідні висновки», - констатував Дмитро Шелест.