Учениця 9-го класу Степанецької школи Олена Доценко готує до випуску перший номер газети про своє село.

Про це повідомляє  «Kanos» із посиланням на сайт благодійного фонду «Урожай-громаді».

«Це буде газета сільсько-шкільного формату, яка розповідатиме про життя в моєму селі. Збирати інформацію, робити фото та вирішувати інші питання допомагатиме команда з шести моїх друзів. Голова села дає папір для друку, школа–приміщення та принтер, а поширити газету по селу допоможе мама, вона працює листоношею», - зазначила 9-класниця Олена.

Відповідну ініціативу школярці вдалося втілити в життя завдяки  її участі в програмі  «Майстерня сільських ініціатив», що реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, ГО «Молода Черкащина», а також БФ «Урожай-громаді» та ТОВ «НВФ «Урожай».

Написавши власний проект і захистивши його, Олена отримала кошти, за які придбала диктофон, як інструмент для збору інформації. Частина коштів піде на доставку тиражу з друкарні, що в Черкасах. А для того, щоб газета була ілюстрована фотографіями, Олена Доценко тепер матиме ще й власний фотоапарат. Сучасну техніку юній журналістці вручив днями директор ТОВ «НВФ «Урожай» Васецький Олег.

«Охоче підтримую ініціативну молодь. Олена – представниця якраз таких молодих людей, які не сидять мовчки вдома і не сердяться, що їм чогось бракує. Щоб почати щось змінювати, треба принаймні почати діяти, а саме: здобути знання, знайти можливість, підібрати команду. Все, вперед! Насправді, активна життєва позиція серед молодих людей – нині велика рідкість. Тому тим, хто грамотно підходить до пошуку шляхів реалізації своїх проектів, – зелене світло. Такі діти –  лідери майбутнього  громадянського суспільства», – наголосив Олег Васецький.