Школярка зі Степанець Олена Доценко, котра стала однією з учасниць проекту «Майстерня сільських ініціатив», видала перший номер власної газети.

Про це йдеться у повідомленні на офіційній сторінці проекту «Майстерня сільських ініціатив», пише «Kanos».

Нагадаємо, написавши власний проект і захистивши його, Олена отримала підтримку для того, щоб видавати газету про події у власному селі. І ось днями з першими «пробами пера» школярки мали нагоду ознайомитись односельці.

 


Назва газети - «Росавиця. У газеті - чотири рубрики: «Сільські новини», «Шкільні новини», «Читальня Росавиці» та «Проба пера» (рубрика, де публікуються вірші дітей). Загалом газета має 8 сторінок, які наповнюватимуть самі школярі.

 Більше того, як повідомили організатори проекту, на шляху реалізації ініціативи, Олену підтримали не лише організатори програми, але й сільська рада, а також спонсори - Благодійний фонд «Урожай - громаді.

 Не стримувала емоцій після виходу першого номеру газети і сама школярка.

«Нарешті звершилось! Те, над чим я працювала декілька місяців стало реальністю. Звісно результат не той на який сподівалась, але це також результат. Проект який я розробила на МСІ (майстерні сільських ініціатив) дійшов до кінця, кінця- початку. Трішки нервів, нехватки часу, маленьких істерик і готово!!! Це тільки початок, це 10% з 100. Все ще попереду, і те що було задумано зробиться і навіть вдосконалиться, я вірю!», - емоційно зауважила дівчина на власній сторінці у Facebook.

Фото зі сторінки «Майстерня сільських ініціатив» та Олени Доценко у

Facebook.