Та інформативна база, яку мають дільниці сьогодні, створює прецедент для оскарження результатів місцевих виборів.
Таку думку журналістам Громадського телебачення Канева висловив секретар Канівської міської ради Олександр Скорина, інформує «Kanos».
«В день голосування ми можемо мати у приміщеннях виборчих дільниць лише інформацію, яка вироблена ЦВК, яку підготували ТВК і ДВК. Є навіть статті 26 у новому законі, яка зобов'язує комісії дати об'єктивну і неупереджуну інформацію про кандидатів. Але чи можемо ми говорити про повну і неупереджену інформацію, якщо учасники виборчого процесу відображені на дільницях в різних форматах? Чому б не зробити одну таблицю на всіх кандидатів у депутати міської ради, обласної ради, на посаду міського голови, де б в однаковому форматі були б відображені дані про кандидатів», - задався риторичним запитанням у коментарі журналістам секретар міської ради.
Все це, за його словами, створює прецедент для оскарження виборів. Але чи буде воно чи ні, покажуть результати. Хоча й без того зрозуміло, що така інформативність суттєво впливає на кінцевий результат вибору громадян, - резюмував Олександр Скорина.
Нагадаємо, за інформацією спостерігачів КВУ, інформаційне забезпечення виборів-2015 не передбачає розміщення плакатів з інформацією про кандидатів, проте це не зупинило міську ТВК в Каневі перевищити свої повноваження, дозволивши розміщення подібних плакатів і віддавши на розсуд ДВК порядок такого інформування.