За ініціативи депутата Черкаської обласної ради від ВО «Черкащани», директора АФ «Заповіт Шевченка» ТОВ НВФ «Урожай» МХП Братаніча В.А. та депутата Канівської районної ради Логвиненка І.В. для учнів КЗ «Беркозівський НВК І-ІІ ступенів» була організована поїздка до міста Києва.
Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки ВО «Черкащани» у Facebook.
Як справжні патріоти своєї держави екскурсію у м. Київ почали з відвідування набережної Дніпра, на якій встановлено пам’ятник засновникам Києва. Далі старовинними вулицями міста прибули до арки Дружби народів, від якої крутими східцями піднялися до Музею Води.
В центрі Києва, на високому пагорбі серед Хрещатого парку стоять дві старовинні водонапірні башти віком більше 130 років, і котрі самі по собі є архітектурними пам’ятниками. В одній з них зараз працює ресторан, а в іншій розмістився Музей води. Музей було відкрито у 2003 році, після реконструкції башти. Відвідавши цей музей, діти збагатилися знаннями про величезне значення води в житті людини і про необхідність її економного використання. Тут школярам продемонстрували цікаві досліди про властивості води, із захопленням учні розглядали дивовижних риб в акваріумі, мали змогу доторкнутися до них.
Потім екскурсія продовжилася у розважальному центрі, де діти вперше побували на сеансі 7D фільму, та льодяному катку. Якою б була екскурсія без відвідування відомого пам’ятника Вітчизни –матері. Діти із захопленням, цікавістю і подивом розглядали наземну і повітряну військову техніку, мали можливість розглянути бойові літаки із середини, уявити себе пілотом за штурвалом. Закінчилася поїздка відвідуванням виставки «Світ велетнів» на Співочому полі.
Від побаченої краси емоції дітей переливались через край, адже таких дивовижних композицій з квітів ще ніхто в житті не бачив! Трішки стомлені, але щасливі і задоволені поїздкою з масою позитивних вражень поверталися додому з величезною і щирою подякою директору ТОВ НВФ «Урожай» МХП Олександру Воскобойніку та директору БФ «Урожай громаді» Тетяні Волочай, які фінансово підтримали цю незабутню поїздку дітей в столицю нашої держави.
Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що школярі із Мартинівки побували у ВРУ і Музеї науки та техніки.
Прізвище моє зараз Каурковська, дівоче Дорошенко по батькові, але Фурса -Корчака-Бульба за матері, яка родом з Беркозівки, дід Микита Трохимович Фурса (26.06.1919) в 33му зостався один, поховаав батьків, сестер в голодівку, тільки старший брат, що в Києві вчився, теж вижив. Обидва не повернулися в хату скорботи. Бабуся Корчака Олександра Захарівна теж звідти. Але1933го всі в її родині вижили завдяки міцній родині батьків її -Захарка Корчаки (1894-96), ветерана 1 Світової та Ганни з с.Степанці. Хочу побачити землю предків дуже. Вклонитися.